Dans Partnerim - Dan'in partnerinin logosu, dan'ın partneri ve dans etkinliklerini sergiliyor.

Türkiye’nin En iyi Latin Dans Geceleri

Türkiye’nin en iyi Latin gecesi etkinlikleri

Dans Severler oldukça Renkli ve Enerjik Dans Gecelerine Katılıyorlar ve dans becerilerini sergileyip geliştiriyorlar.

Dans becerisi, en hızlı dans pistinde öğrenilir! Dans severler gittikleri dans kurslarında aldıkları derslerle yetinmiyor ; ve bir çok farklı okul ve organizatör tarafından düzenlenen dans gecelerine katılım gösteriyor, Showlar hazırlıyor ve her dansta yeni bir şeyler öğreniyor.

Yoğun iş temposunun ardından biraz rahatlamak, ünlü bir DJ eşliğinde ya da canlı müzikle dans etmek istiyorsanız Latin dans geceleri sizi bekliyor.

Hangi dans etkinlikleri nerede kimler tarafından yapılıyor kimler katılıyor merak mı ediyorsunuz? Aşağıda düzenlenen dans etkinlikleri hakkında bir çok bilgi bulabilirsiniz. Etkinlikler sayfamızdan tüm dans etkinlerini, adres bilgilerini, organizatör bilgileri ve daha pek çok detaya erişim sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki liste görece en popüler ve düzenli olarak gece yapan etkinlikler içinden seçilmiştir, katılımcı kitlesinin dans beceri seviyesi ve Mekanların sunduğu hizmet esasına göre hazırlanmıştır.

1-La Noche Latin Night

C:\Users\bimhmr09\Desktop\danspartnerim\Dans Rehberim\Dans geceleri\Lanoche.jpg

Organizasyon Seviye : 5
Mekan : 4
Katılımcı dans Seviyesi : 3,5
Ortalama Katılımcı Sayısı : 60-120
IG : https://www.instagram.com/lanocheacademy

Adana bölgesinin Latin danslarında ki Lokomotifi olan “LA Noche” ve bu çatı altında Cafe, Resturant ,Dans Akademi , Spor Merkezi gibi bir çok farklı sektörü de bir arada bulunduran ve bunları Latin danslarıyla bir araya getirerek benzerine az rastlanır bir hizmet sunan nadir işletmelerden.

Lanoche aynı bina içersinde Cafe, Resturant, Canlı Müzik ve alt katında bulunan performans hall de ise latin gecesi düzenleyen eşine az rastlanır bir işletme eğer yeme, içme, müzik ve eğlenceyi bir arada yada ayrı ayrı arıyorsanız bu mekana gidip memnun kalmamanız mümkün değil diyebilirim.

Dans gecelerine katılım sağlayan kitle her kategoriden yaştan ve seviyeden katılımcıdan oluşuyor bu sebeple burada hiç yabancılık çekmeden keyifle dans edebilir ve dansın müziğin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Yolunuz ADANA’ya düşerse buraya uğramadan geçmeyin.

2-Grand Pera Latin Night (İstanbul)

C:\Users\bimhmr09\Desktop\danspartnerim\Dans Rehberim\Dans geceleri\214487511_4088408524585444_4982520995408892844_n.jpg

Organizasyon Seviye : 5
Mekan : 4
Katılımcı dans Seviyesi : 4
Ortalama Katılımcı Sayısı : 100-400
IG : https://www.instagram.com/grandperalatinnight/

Grand pera Latin Night İstanbuldaki bir çok dans okulunun ortaklaşa bir araya gelerek gerçekleştirdiği beyoğlunun en tarihi mekanlarından biri olan Grand Pera AVM’nin 5. Katında Her Cuma, Cumartesi farklı konseptlerde latin geceleri düzenlenmektedir.

Bu organizasyonda etkinlik öncesi bir çok eğitmen workshoplar vermekte. Bir çok ünlü dansçı uzun süre hazırlandıkları Showlarını belirli periyotlarda bu etkinlikte sahnelemektedir. Bu organizasyon için düzenli yapılan belki de Türkiye’nin en büyük Latin Dans etkinliği diyebiliriz. Gerek Mekanın genişliği ortamın havası ve katılımcıların enerjisi sizi bu noktaya taşıyor.

Bu etkinlik mekanında Salsa , Bachata, Kizomba için bir birinden ayrı salonlar bulunuyor istediğiniz salonda dansınızı yapıp eğlencenize devam edebiliyorsunuz.

Bu etkinlikte dansçıların dışında profesyonel fotoğraf ve videolarınızı çeken işinde uzman fotoğrafçılar da yer aldığından dolayı keyifli anlarınızı ölümsüzleştirmek için güzel karelerde pozlanabilir ve anı olarak etkinliğin sosyal medya hesaplarından bu fotoğraflara erişebilirsiniz.

3-My Dream Dance
C:\Users\bimhmr09\Desktop\danspartnerim\Dans Rehberim\Dans geceleri\my dream dance.jpg

Organizasyon Seviye : 4
Mekan : 4
Katılımcı dans Seviyesi : 3
Ortalama Katılımcı Sayısı : 50-250
IG : https://www.instagram.com/mydreamdancetr

Erkan Gündüz yönetimindeki bu okul Four Seasons Bosphorus Hotel , Taksim 360, BHAVA İstanbul gibi hem görsel hem de dans anlamında keyif alabileceğiniz mekanlarda kaliteli latin etkinlikleri düzenlemektedir. Mekan seçimleri Mevsime ve döneme göre farklılık gösterse de her seferinde kaliteyi düşürmeden bu etkinliği sürdürmekteler.

Başlangıç ve orta seviye dansçıların hiç sıkılmadan rahatlıkla dans edebileceği keyifli vakit geçirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz etkinliklerdendir.

4-passion Bachata Night

C:\Users\bimhmr09\Desktop\danspartnerim\Dans Rehberim\Dans geceleri\passion bachata Night.jpg

Organizasyon Seviye : 3
Mekan : 3
Katılımcı dans Seviyesi : 4
Ortalama Katılımcı Sayısı : 40-120
IG : https://www.instagram.com/passionbachatanight

Cadde bostan Hully’s House isimli mekanda yapılan etkinlik bir çok dans severi ağırlamaktadır , Bachata’nın ağırlıkta olduğu bir etkinlik, eğer bachata dansını seviyor ve çoğunlukla bu dansı yapmak istiyorsanız gidebileceğiniz kaliteli mekanların başında geliyor . Bu etkinliğe Türkiyede tanınan Bachata dansının artisleri de katılmaktadır onlarla dans etme fırsatı yakalayabileceğiniz güzel bir ortam.

Eğer Anadolu yakasında oturuyor ve hafta içi bachata dansı ile stres atmak siriyorsanız gidilmesi gereken geceler listesine ekleyebilirsiniz.

5-Sunset Latin Night

C:\Users\bimhmr09\Desktop\danspartnerim\Dans Rehberim\Dans geceleri\sunset.jpg

Organizasyon Seviye : 3
Mekan : 4
Katılımcı dans Seviyesi : 3,5
Ortalama Katılımcı Sayısı : 80-300
IG : https://www.instagram.com/sunsetlatinnight

Anadolu yakası Ataşehir bölgesinde yapılan Latin Etkinliği bir çok dansçıyı ağırlayan Istanbulun kaliteli dans ortamlarından biridir. Dans pisti normalde etkinlik ve konser alanı gibi kullanıldığından oldukça geniş bu sebeple küçük mekanlardaki gibi birilerine çarpma yada birilerinin ayağınıza basma ihtimali çok daha azdır.

Bu etkinlikte dansçıların dışında profesyonel fotoğraf ve videolarınızı çeken işinde uzman fotoğrafçılar da yer aldığından dolayı keyifli anlarınızı ölümsüzleştirmek için güzel karelerde pozlanabilir ve anı olarak etkinliğin sosyal medya hesaplarından bu fotoğraflara erişebilirsiniz.

Son Blog Yazıları

Dans Partnerim - Kadın mutfakta salsa müziği eşliğinde dans ediyor.
Uncategorized

Evde Dans Öğrenme Rehberi

Dans etmeyi evden çıkmadan öğrenmek ister miydin? Cevabın evetse doğru yerdesin. Çoğu kimse  stüdyo,dans okulu gibi ortamlarda dans etmeyi öğrenebiliyor.

Yazıyı Oku »